Banketinės salės

Didžioji salė – didžiojoje salėje kviečiame švęsti įvairias gyvenimo šventes: vestuves, krikštynas, jubiliejus, gimtadienius, vaikų šventes taip pat rengiame gedulingus pietus. Tai puiki vieta ir privatiems įmonės vakarėliams arba renginiams organizuoti. Salėje yra apie 60 sėdimų vietų, esant reikalui šią salę galime sujungti su konferencijų sale, tada galime talpinti net iki 120 sėdimų vietų, o organizuojant furšetą iki 200.

Iš didžiosios salės atsiveria nuostabus vaizdas į Daugų ežerą, o išėję į terasą galėsite mėgautis gero vyno taure ar tiesiog grožėtis nuostabiu Daugų ežero vaizdu.

Salėje yra įrengta profesionali Martin audio garso sistema, todėl garsu ir garso kokybe savo renginio metu liksite sužavėti. Taip pat salėje yra plačiaekranis televizorius, projektorius, jaukumą sukurianti apšvietimo sistema.

 

Mažoji salė – tai jauki nedidelė erdvė šeimos šventėms, kviestiniams pietums, vaikų gimtadieniams. Salėje yra 30 sėdimų vietų. Ši salė dirba kiekvieną dieną, todėl čia galite paskanauti įvairių patiekalų dienos metu, suvalgyti dienos ar verslo pietus.