Pramoginis laivas

Daugų ežeras savo dydžiu ir forma išsiskiria iš kitų Lietuvos ežerų. Daugų ežeras, kitaip dar vadinamas Didžiulio, telkšo 1099 ha plote, o giliausia šio ežero vieta siekia net 44 m.  Ežeras susidarė tirpstant ledynams ir įgijo netaisyklingos H raidės formą.

Ar svajojate praleisti laiką gamtos apsuptyje, pasidžiaugti ramybe, atrasti dar žmogaus nepaliestus gamtos kampelius ar tiesiog pažvejoti? Gal norite jaukiai praleisti laiką su šeima, pabėgti nuo miesto šurmulio, ar romantiškai praleisti naktį vasaros mėnesienoje? O gal norite smagiai atšvęsti mergvakarį ar bernvakarį, įmonės šventę, gimtadienį ar tiesiog pabūti su draugais gamtoje? Jei taip, mes Jus kviečiame paplaukioti 10 vietų pramoginiu laivu Daugų ežere. Pagal Jūsų pageidavimus galime sudaryti trumpesnį ar ilgesnį maršrutą su gido paslaugomis ar be jų, taip pat galime pasiūlyti maitinimą visos kelionės metu pagal Jūsų pageidaujamą meniu.

Daugų ežeras apipintas įvairiais magiškais pasakojamais ir legendomis, kurios žavi tiek vietinius, tiek ir atvykstančius, tiek vaikus, tiek ir suaugusius, tad kviečiame pažinti Didžiulio ežerą ir Daugų apylinkes bei patirti neišdildomų įspūdžių plaukiant pramoginiu laivu.

Kaina: 1 val. plaukiojimas Daugų ežere su kapitonu kainuoja nuo 30 €.